Standings 2023/2024

Сheckerboard

Сheckerboard 2023/2024

Standings
Team M
Matches
W
Winnings
D
Draws
L
Losses
Goals
Goals scored/missed
GD
goal difference
P
Points
1. Dinamo 27 15 5 7 30 - 14 16 50
В
П
Н
В
В
В
2. Akron 27 14 7 6 41 - 21 20 49
В
В
Н
В
Н
В
3. Himki 27 14 6 7 42 - 31 11 48
В
П
П
В
П
В
4. Arsenal 27 11 12 4 32 - 19 13 45
Н
Н
Н
П
В
Н
5. Rodina 27 12 8 7 42 - 23 19 44
В
В
В
Н
В
П
6. Neftehimik 27 11 7 9 28 - 25 3 40
В
В
Н
В
П
В
7. Tyumen' 27 11 7 9 30 - 27 3 40
Н
П
Н
П
В
П
8. Alania 27 9 10 8 31 - 36 -5 37
Н
В
П
Н
П
П
9. Enisey 27 11 3 13 45 - 38 7 36
П
В
В
П
В
П
10. KAMAZ 27 9 9 9 26 - 27 -1 36
П
В
П
Н
В
В
11. Torpedo M 27 9 8 10 24 - 26 -2 35
Н
П
В
П
В
Н
12. SKA-Habarovsk 27 9 7 11 28 - 29 -1 34
П
В
В
П
П
В
13. Shinnik 27 9 7 11 30 - 37 -7 34
П
П
Н
В
В
П
14. Chernomoretc 27 7 10 10 26 - 30 -4 31
В
В
В
В
Н
П
15. Sokol 27 7 7 13 23 - 43 -20 28
Н
П
П
Н
П
В
16. Leningradetc 27 6 8 13 19 - 35 -16 26
П
П
Н
Н
П
П
17. Volgar' 27 5 10 12 23 - 37 -14 25
П
Н
П
Н
П
В
18. Kuban' 27 5 7 15 19 - 41 -22 22
Н
П
Н
П
П
П
Team 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 M
Matches
W
Wins
D
Draws
L
Losses
G
Goals
P
Points
1 Dinamo 0:1 1:0 3:1 3:0 1:0 0:1 0:2 2:0 1:1 1:0 2:0 2:0 2:0 27 15 5 7 30:14 50
2 Akron 0:2 5:1 0:2 0:0 1:2 1:0 3:1 2:0 2:1 3:1 0:0 2:0 0:1 6:0 27 14 7 6 41:21 49
3 Himki 1:0 2:2 3:2 2:0 1:3 3:0 2:2 1:0 1:2 0:0 0:1 2:1 0:0 1:1 27 14 6 7 42:31 48
4 Arsenal 0:0 0:2 1:0 0:0 2:0 2:0 1:1 1:0 2:0 2:0 3:0 0:0 0:0 3:1 27 11 12 4 32:19 45
5 Rodina 0:0 0:1 1:2 1:2 2:1 1:0 2:0 1:1 1:4 4:0 4:0 2:0 3:0 1:0 27 12 8 7 42:23 44
6 Neftehimik 0:3 1:1 0:1 0:0 1:4 0:2 3:0 2:0 0:0 2:0 1:1 0:0 2:1 2:1 27 11 7 9 28:25 40
7 Tyumen' 0:0 3:1 1:2 2:2 0:3 0:1 1:0 0:0 0:2 2:0 4:0 1:0 3:0 27 11 7 9 30:27 40
8 Alania 1:1 1:4 1:1 1:0 1:1 2:1 2:0 2:0 2:1 1:2 0:0 1:0 1:2 27 9 10 8 31:36 37
9 Enisey 0:1 2:3 4:1 0:2 2:2 2:0 4:1 2:0 1:0 4:2 4:1 3:1 5:3 0:1 27 11 3 13 45:38 36
10 KAMAZ 2:1 2:2 0:0 0:1 2:1 1:1 1:0 1:0 4:0 1:0 1:1 2:2 2:0 27 9 9 9 26:27 36
11 Torpedo M 2:0 1:0 1:1 1:1 2:1 0:0 1:0 1:0 2:0 1:1 0:1 2:3 0:3 27 9 8 10 24:26 35
12 SKA-Habarovsk 0:2 1:0 3:1 1:1 0:1 2:0 3:0 2:0 2:0 0:0 3:1 2:1 1:1 2:0 27 9 7 11 28:29 34
13 Shinnik 0:1 1:2 0:2 1:0 1:2 3:3 1:1 2:2 1:1 2:1 0:0 2:1 1:0 27 9 7 11 30:37 34
14 Chernomoretc 0:0 1:3 2:1 0:0 0:1 0:1 1:1 0:0 3:0 1:0 5:3 0:1 1:1 3:0 27 7 10 10 26:30 31
15 Sokol 1:0 0:1 1:0 0:3 1:1 2:2 0:0 1:1 0:2 1:0 3:2 0:1 1:3 27 7 7 13 23:43 28
16 Leningradetc 1:2 1:1 1:1 1:2 1:0 3:3 0:4 0:0 0:1 0:1 0:2 0:0 0:1 27 6 8 13 19:35 26
17 Volgar' 0:1 1:4 0:2 1:1 0:4 1:2 1:0 2:2 2:1 1:1 0:0 1:2 1:2 27 5 10 12 23:37 25
18 Kuban' 1:1 0:1 0:0 1:0 1:1 0:1 1:2 1:2 2:1 1:1 0:2 2:2 0:0 2:0 27 5 7 15 19:41 22
Made by Web Robot